ALTI NOKTA KÖRLERİN GÜLÜMSEYEN YÜZÜ OLDUK
19.02.2014

<< Önceki Sayfa

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında Lions Komitesi’nin Altı Nokta Körler Vakfı kursiyerleri için diş tarama etkinliği gerçekleştirdi.

Sosyal sorumluluk projeleriyle İstanbul’un birçok semtinde kreş ve ilkokul öğrencilerine yönelik  yaklaşık 300.000 kişiye diş tarama etkinliği gerçekleştiren İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanesi Altı Nokta Körler Vakfı ile birlikte düzenledikleri projede görme engelli kişiler için de sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.

Yrd. Doç. Dr. Cenker KOYUNCUOĞLU, Yrd. Doç. Dr. Didem Öner ÖZDAŞ, Yrd. Doç. Dr. Mağrur KAZAK ve Yrd. Doç. Dr. Aylin ÇİLİNGİR tarafından İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin yeni faaliyete geçen Florya Yerleşkesinde gerçekleştirilen diş tarama etkinliği ile görme engelli vatandaşlarımıza karşı sosyal sorumluluğunu gerçekleştiren Dentaydın Diş Hastanesi, bedelsiz yapacağı diş tedavi hizmetleriyle de projelerine devam ettirmektedir.


<< Önceki Sayfa

Tarih: 19.02.2014 İzlenme: 4713