DİŞ HEKİMİ KORKUSUNA PROFESYONEL DESTEK
19.02.2014

<< Önceki Sayfa

İstanbul Aydın Üniversitesi kurulduğu yıldan bu yana eğitim alanında göstermiş olduğu yüksek başarısını Dentaydın Diş Hastanesi ile sağlık sektörüne de taşımayı başardı. Profesör ve Doçentlerden oluşan akademik uzman hekim kadrosu, deneyimli idari personeli, modern teknolojiyle donatılmış klinikleri ile Florya ve Bahçelievler yerleşkelerinde hizmet veren Dentaydın Diş Hastanesi hizmet kalitesine bir yenisini ekledi.

Her bir hastasına tıbbi eğitim almış ve insan ilişkilerinde uzmanlaşmış özel hasta temsilcileri ile hizmet sunan İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanesi, diş hekimi korkusunu yenmeye yönelik yeni dizayn edilmiş klinikleri ile hizmet veriyor.

Tedavi öncesi özel olarak hazırlanmış kliniklerde, diş hekimi korkusu yaşayanlara tedavi işlemlerinin eğlenceli videoları izletilerek dişçi korkusunun önüne geçiliyor. Tedaviler sırasında korku ve endişeyi azaltıcı video gözlükler ile hastanın görüş açısına denk gelen rahatlatıcı bulut görselleri sayesinde hastaya tedavi olduğunu unutturacak ortam sağlayan Dentaydın Diş Hastanesi, istenilen doğrultuda film, dizi, belgesel ya da futbol maçları izleme olanağı da sağlayarak tedavileri eğlenceli hale dönüştürebiliyor.

Yüksek kalitede hizmet anlayışı ile Avrupa ve Orta Doğudaki hastalara da kapılarını açan Dentaydın Diş Hastanesi, özel dizayn edilmiş klinikleri ile yoğun ilgi görürken, kalitesini Avrupa standartları üzerine taşıyarak başarısını uluslararası alanda da kanıtıyor.


<< Önceki Sayfa

Tarih: 19.02.2014 İzlenme: 4871