HİZMET VE HÜRMETTE KUSUR ETMİYORUZ
27.01.2014

<< Önceki Sayfa

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dentaydın Diş Hastanesi 65 yaş ve üstündeki hastalara özel yeni bir uygulama başlatıyor. “Evden Dişe, Dişten Sağlığa” isimli uygulamayla hastalarını evinden alıp evine bırakan Dentaydın Diş Hastanesi hizmet ve hürmette kusur etmeyecek toplumsal bir yeniliğe daha imza atıyor.

Profesör ve doçentlerden oluşan akademisyen hekim kadrosu ve deneyimli idari personeli ile diş sağlığı hizmetlerini sürdüren Dentaydın Diş Hastanesi, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

İstanbul Valiliği ve İlçe Belediyesi işbirliğinde 2011 yılından itibaren İstanbul genelindeki tüm okullarda ağız ve diş sağlığı taramaları yapan Dentaydın Diş Hastanesi gençleri düşündüğü gibi bu ülkeye hizmet etmiş vatandaşlarına olan borcunu ödemek için yeni bir uygulama başlattı.

“Evden Dişe, Dişten Sağlığa” uygulaması ile 65 yaş ve üstü hastalarının hizmet kalitesini düşünen Dentaydın Diş Hastanesi, hastalarını evinden alıp evine bırakarak yol problemini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Evinden özel araçlarla alınacak olan hastalara hastaneye geldiği andan itibaren özel hasta temsilcileri ile de hizmet sunan Dentaydın Diş Hastanesi ayrıcalıklı uygulamalarıyla hizmet vermeye devam ediyor.


<< Önceki Sayfa

Tarih: 27.01.2014 İzlenme: 4528