HAYATA SAĞLIKLA GÜLÜMSETİYORUZ
09.12.2013

<< Önceki Sayfa

İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Dr. Mustafa AYDIN, Ağız ve Diş Sağlığı haftası dolayısıyla Dentaydın Diş Hastanesi tarafından Kale Outlet Center, Sapphire ve Airport alışveriş merkezlerinde kurulan stantları ziyaret etti.

Bahçelievler’de konuşlanan İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’na özel olarak diş hekimleri ve destek personelin yer aldığı uzman ekibi ile alışveriş merkezlerinde kurduğu stantlarla bilgilendirme etkinliği gerçekleştirdi.

Toplumun her kesimine hizmet vermek adına SGK ile anlaşması bulunan Dentaydın Diş Hastanesi, tüm diş tedavileri ile ilgili hekimler eşliğinde detaylı bilgilendirme sağladı. Dentaydın Diş Hastanesi, stant bölgesine kurulan “sağlık bilgilendirme” fotoğraf köşesiyle de merak edilen soruları görseller eşliğinde cevaplandırdı.

Toplumu bilgilendirirken bir yanda da eğlendiren Dentaydın Diş Hastanesi, diş maskotları, yüz boyama kitleri ve hediye poşetleri ile çocukların diş hekimi korkusunu yenmek için çalışmalar yaptı.

Yetişkinlerin diş hekimi korkusunu da düşünen Dentaydın kadrosu, stantlara kurduğu lcd ekranlarda tedavilerin animasyon videoları ile ziyaretçileri tedaviler hakkında bilgilendirerek, diş tedavilerinden korkmaya gerek olmadığını başarıyla anlattı.

Dentaydın Diş Hastanesi, stantlara uğrayan ziyaretçilere Dentaydın hatırası bırakmak adına gülen yüzlerden oluşan fotoğraf blokları ile de eğlenceli anlar yaşattı.


<< Önceki Sayfa

Tarih: 09.12.2013 İzlenme: 4491