preloader

Yönetimden Mesajlar

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

İstanbul Aydın Üniversitesi, çağdaş Türkiye’nin örnek üniversitesi olma amacını kendisine misyon edindiği bu yolda, Türkiye Cumhuriyeti’nin vazgeçilemez ve değiştirilemez değerlerini özümseyecek genç kuşakların eğitim ve öğretimini sürdürmektedir. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde kurulan Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Dentaydın ile yoluna devam ederken, hasta memnuniyetini ve hasta haklarını ön planda tutarak sizlere ağız ve diş sağlığı alanında hizmet sunmaktadır. Üniversite hastanemiz, bünyesinde bulunan Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Restoratif Diş Tedavisi, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji ve Protetik Diş tedavisi bölümlerinde alanında akademik kariyer yapmış hekimlerimiz ve deneyimli personelimiz ile çalışmaktadır. Çağın ihtiyacını dikkate alarak, toplumun beklentilerine yanıt verebilmek, Sizlere uluslararası standartlarda daima güler yüzle hizmet sunmak, bu doğrultuda hasta memnuniyetinin üst düzeyde olduğunu görmek gurur kaynağımız olacaktır.

Doç. Dr. Mustafa AYDIN
İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı

Dekan Tosun Tosun

Dekanın Mesajı

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi deneyimli öğretim üye kadrosu, modern cihazlarla donatılmış klinikleri, en üst seviyede organize edilmiş öğrenci laboratuvarları , JCI ( Joint Commission International ) akreditasyonuna sahip hastanesi ve ADEE ( Association for Dental Education in Europe ) üyeliği ile ülkemizin öncü Diş hekimliği Fakülteleri arasında yer almaktadır. Fakültemizde çağdaş şartlarda Diş Hekimliği eğitim ve öğretimi sürdürülürken aynı zamanda hastanemize başvuran hastalarımıza öğretim üyelerimiz tarafından en üst düzeyde tedavi imkanı sağlanmaktadır. Fakültemiz Üniversitemizin misyonu ve vizyonuna bağlı kalarak Ülkemizin Diş Hekimliği alanına sağladığı katkı sağlama devam etmektedir.

Prof. Dr. Tosun TOSUN
İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili

Merkez Müdürün Mesajı

Merkez Müdürünün Mesajı

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ile paralel hizmetler yürüten Ağız Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezimiz 2011 yılı Eylül ayından beri toplum sağlığı hizmetindedir. Merkezimiz bünyesinde bulunan Diş Hekimliğinde ki tüm alanlarda uzman hekim kadrosu, dünya kalite standartlarını önemseyen hizmet anlayışı ile hasta haklarını ön plana çıkaran güler yüzlü, deneyimli sağlık personeli, hasta memnuniyetine odaklı çalışma sistemi ve farkındalık oluşturan sosyal sorumluluk projeleri ile ağız diş sağlığına ayrıcalıklı bir soluk kazandırmaktadır. Hedefimiz , teknolojinin ulaştığı son noktada uluslararası standartlarda ve en son teknolojik alt yapı ve ekipmanlarla donatılmış Merkezimizde, huzurlu ve sağlıklı ortamlarda hastalarımızın tedavilerini başarıyla sonuçlandırmaktır.
Hayata sağlıklı gülümsemeniz dileğiyle…

Dt. Müge ÇAMKÖY
İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Merkez Müdürü