preloader

Sertifika ve Akreditasyon

JCI Sertifikası

JCI akreditasyonlu hastane deneyimi

Joint Commission International (JCI), sağlık hizmetlerinin kalitesini ve güvenliğini arttırmaya odaklanmış kar amacı gütmeyen, bağımsız, uluslararası akreditasyon hizmetleri için oluşturulmuş bir kurumdur. JCI, ABD’de yaklaşık 18.000 sağlık kurumunu akredite eden dünyanın en büyük akreditörü JCAHO (Joint Commission on Accreditation of Healthcare Organizations)’nun uluslararası alanda faaliyet gösteren bölümüdür. JCI Akreditasyon standartları hastaneyi bir bütün olarak ele alarak, hasta bakım kurallarını bu temel düşünce üzerine inşa eder. Bu nedenle JCI standartları, hasta bakım kalitesi ve hasta güvenliği ile ilgili süreçlere odaklanır. Hastanelerimiz 2016 yılında 13-17 Haziran tarihlerinde başarılı bir denetime sahip olup, en saygın Uluslararası Kalite Belgesi olan JCI Akreditasyon Sertifikası’na layık görülmüştür.

ADEE Üyeliği

Avrupa kalitesinde eğitimli hekimler

ADEE, dişhekimliği okulları, uzman toplumlar ve dişhekimliği eğitimi ile ilgili ulusal derneklerden oluşan Avrupa çapında geniş tabanlı bir üyeliği bir araya getirmektedir. ADEE, misyon bildirimleri aracılığıyla tüm Avrupa halkları için en üst düzey sağlık hizmetlerini geliştirmeyi taahhüt etmektedir. İstanbul Aydın Üniversitesi Dentaydın Diş Hastaneleri olarak Diş Hekimliği eğitimi için Avrupa Eğitim Birliği Sertifikası (ADEE – Association for Dental Education in Europe) almaya hak kazanmıştır.

Bize Ulaşın Dentaydın

Ücretsiz Danışmanlık

Aklınıza takılan bir soru varsa ekibimizi dilediğiniz gibi arayabilirsiniz. İsterseniz numaranızı iletin, biz sizi arayalım.