preloader

Bizi tercih eden misafirlerimiz

Diş tedavilerini hastanelerimizde gerçekleştiren misafirlerimizin yorumları

Protez kullanmaktayım ve her zaman sağlıklı gülmeyi hayal ediyordum. Dentaydın özel ilgi göstererek bilgilendirdi. Tecrübeli diş hekimleri sayesinde tedavi olmaya karar verdim. Dentaydın çok profesyonel ve modern bir hastane. Dentaydın ailesine ve özellikle hekimlere yaptığı başarılı ve acısız tedavi için teşekkür ederim. Dentaydın’ı herkese tavsiye ederim.

Bütün dişlerimi yaptırmak için iki hafta boyunca aralıklarla misafiriniz oldum. Bu sürecin sonunda gayet sağlıklı dişlerim ile tanıştım. Hastanenizden mutlulukla ayrılmaktayım. Sizlerin yakın ilgi alakanızı ve misafir severliğinizi bütün dosylarıma ve diğer arkadaşlarımla da paylaşacağım. Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı benimle ilgilenen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Güzel ve değişik deneyim için çok teşekkür ederim. Ekip olarak güler yüzünüz ve mükemmel hizmetinizden dolayı da çok teşekkür ederim. Benim için çok değerliydi.

Dentaydın ailesi, yaptığınız bütün yardımlarınız için sizlere çok teşekkür ederim. Bu kısa zamanda kızımız için randevu ayarlayabildiğiniz için çok mutluyuz. Yardım gerektiğinde ve lisan problemi yaşarken sizlerle karşılaşmak bizi çok mutlu etti. Kızımız Bibi’nin tedavisi olağanüstüydü ve kendimizi bir ailenin parçası gibi hissettik Dentaydın’da. Teşekkürler bütün ailemizden.

İlk defa diş hekim ziyareti keyifli geçti. Aradıktan hemen sonra randevu alabildim ve dişim çok profesyonelce tedavi edildi. Anadilimde uzman hekimlerle konuşabilmem beni çok mutlu etti. Tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.

Tavsiye üzerine tercih ettim ve gelmeden önce tedavi süreçlerim fiyatlar hakkında bilgi aldım. Havaalanında karşılan ve konaklama konusunda yardım aldım hiç yalnız bırakılmadım. Hep bilgilendirildim bana güven veren doktorlardan hizmet aldım. Profesyonel hizmet ve samimi yaklaşımları için tüm Dentaydın ailesine teşekkürlerimi sunarım.